Besplatne radionice 3D modelovanja i projektovanja

03.12.2019. - 13:42

Dragi maturanti,  budući brucoši Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu, Departman za mehanizaciju i konstrukciono mašinstvo organizuje besplatne radionice 3D modelovanja i projektovanja za sve koji ste zainteresovani.
Nije bitno iz koje ste škole, da li ste se ikad bavili 3D modelovanjem, već je bitno da želite da unapredite svoje znanje.

Tokom 7 radionica ćemo proći kroz osnove i napredne elemente softvera za 3D modelovanje Autodesk Inventor. Naučićete da dizajnirate moderne sklopove. Nije obavezno prisustvo na svakoj radionici. Na kraju ćemo organizovati takmičenje na kojem ćete prezentovati 3D modele koje ste samo uradili. Najboljeg ćemo nagraditi.

Za vreme radionica ćemo pričati i o predstojećem upisu na Fakultet tehničkih nauka, videćete laboratorije, saznaćete važne informacije o mogućnostima zaposlenja nakon završetka studija itd.

Nadamo se da će vam naše radionice biti zanimljive i zbog toga vas pozivamo da nam se priključite.

Prva radionica počinje u subotu 21. 12. 2019.
Zainteresovani bi trebalo da se jave koordinatoru radionice Nikoli Ilankoviću na sledeću e-mail adresu: ilankovic@uns.ac.rs

Detaljnije informacije možete pogledati na sajtu Departmana za mehnizaciju i konstrukciono mašinstvo , Fejsbuk događaju ili na Instagram profilu.

Ukoliko imate neko pitanje, obratite se u inbox ili na gore navedenu e-mail adresu.

Radujemo se zajedničkim radionicama!

• Nije moguće prikazati sliku.