Pripremna nastava za upis na Grafičko inženjerstvo i dizajn

17.01.2023. - 09:16

Departman za grafičko inženjerstvo i dizajn organizuje pripremne časove za polaganje dela prijemnog ispita provera sklonosti (drugog dela prijemnog ispita) na studijskom programu Grafičko inženjerstvo i dizajn.

Pripremni časovi za polaganje dela prijemnog ispita za upis na osnovne akademske studije Grafičkog inženjerstva i dizajna držaće profesori i asistenti koji su zaposleni na departmanu.

Ističemo da je cilj pripremne nastave da polaznici steknu nova znanja i prošire postojeća koja će im pomoći u pripremi za polaganje dela prijemnog ispita.  Kroz pripremne časove polaznici će steći znanja koja će im svakako biti od pomoći i za kasnije studiranje na ovom studijskom programu.

Tematske oblasti koje će se obrađivati na časovima pripremne nastave biće iz unapred zadate literature i to su one tematske oblasti koje pokrivaju domen pitanja u delu prijemnog ispita provera sklonosti. Spisak pomenute literature je dostupan na sajtu fakulteta.

Vrlo je važno da napomenemo da pohađanje pripremne nastave ni u kom slučaju nije niti obezbeđenje niti garancija upisa.

Pripremna nastava će se se održati u trajanju od 28 školskih časova. Održavanje nastave planirano je  subotama od 10:00 do 13:30 časova (blok od 4 školska časa plus tri pauze po 10 minuta), on-line,  preko MS Teams aplikacije.

Početak pripremne nastave je planiran za 11. februar 2023. godine a završetak 25. mart 2023. godine.

U periodu od 01. 04. 2023. do 27. 05. 2023. godine (subote 08. 04. i 15. 04. se neće raditi zbog uskršnjih praznika) biće organizovan drugi ciklus (identičan prvom ciklusu). Prijava za drugi ciklus će biti od 06. 03. – 27. 03. 2023. godine.

U slučaju potrebe i većeg interesovanja, u junu mesecu biće organizovan dodatni kurs u istom obimu (identičan prvom i drugom s tom razlikom da će biti organizovan u kraćem vremenskom periodu i dan za danom, zbog blizine prijemnog ispita) o čemu će informacije biti naknadno objavljene.

Cena pohađanja pripremne nastave iznosi 10.000,00 din po kandidatu.

Mole se svi zainteresovani kandidati za prvi ciklus pripremne nastave (11. 02. - 25. 03. 2023. godine) da dokaz o uplati (sa imenom polaznika i e-mail adresom), skeniran ili fotografisan, pošalju najkasnije do 08. 02. 2023. godine do 18:00 časova na e-mail: grid.pripremna.nastava@gmail.com.

Na e-mail naveden na uplatnici kandidati će dobiti instrukcije i pristupni link za online praćenje predavanja.

Kandidati uplatu mogu izvršiti na sledeći račun:

Žiro račun: 840-1710666-12
Broj modela: 97
poziv na broj:  8105501005
svrha uplate: pripremni časovi za polaganje dela prijemnog ispita provera sklonosti - GRID
primalac: FTN, Novi Sad, smer GRID

Instrukcije za uplatu iz inostranstva:

Iznosi iz inostranstva moraju biti uplaćeni u valuti EUR: 85 eura
Pri uplati je obavezno navesti uz priložene instrukcije date u nastavku i poziv na broj kao i svrhu uplate: pripremni časovi za polaganje dela prijemnog ispita provera sklonosti – GRID 8105501005
Instrukcije za uplatu u banci
Troškove bankarskih provizija i transakcije plaća uplatilac, što je važno napomenuti pri uplati u banci.

Za sve dodatne informacije možete se informisati od 8 do 14 časova, na broj telefona + 381 21 485-2623 ili na mail adresu dedijer@uns.ac.rs.