Стицање предиспитних обавеза поновном израдом домаћег рада

10.01.2021. - 14:35
На основу  анализе остварених поена током семестра, установљен је број од 18 студената који нису испунили предиспитне обавезе. Њихова имена су у табели у прилогу. Сви остали студенти су испунили предиспитне обавезе, што ће бити назначено у Наставничком сервису и биће им омогућен излазак на испит.

Студентима са списак из прилога биће омогућено да ураде поновно домаћи рад и на тај начин стекну предиспитне обавезе. Начин израде и предаје је објашњен у приложеном документу. Скреће се пажња овим студентима да се придржавају наведеног упутства за предају као и рока предаје, јер накнадна оцена домаћег рада и нова могућност остварења предиспитних обавеза неће бити могући.

Додатна појашњења студенти могу добити од предметног наставника мејлом или током часова наставе, 11.1. и 13.1.2021., који ће се одржати по распореду.