Летња пракса у Народној банци Србије

21.04.2023. - 08:57

Народна банка Србије традиционално организује праксу како би студентима приближила рад централне банке као институције од чијег пословања зависи стабилност финансијског система и како би их упознала с разноврсним функцијама које обавља. Поред тога, студенти ће имати прилику да у пракси примене теоријска знања и стекну пословно искуство у области централног банкарства.

На летњу праксу, која ће се обавити од 3. јула до 31. августа 2023. године, Народна банка Србије ће примити до 30 студената четврте и пете године академских студија који студирају на високошколским установама акредитованим од стране Комисије за акредитацију и проверу квалитета, а који ће завршетком студија остварити најмање 240, односно 300 ЕСПБ бодова.

Рок за пријављивање је 05. мај 2023. године.

Све детаље Конкурса можете погледати ОВДЕ.