Двомесечна пракса у компанији Intermino DOO

19.10.2022. - 10:59

Компанија Intermino DOO из Београда у складу са планом развоја у овој и наредној години планира да организује одржавање двомесечне стручне праксе за студенте основних и мастер студија.

У току двомесечне праксе студенти би стекли теоријска и практична знања за рад на Salesforce CRM платформи.  Након завршене двомесечне праксе студенти ће имати завршни тест као финале циклуса праксе.
Компанија Интермино ће финансирати полагање испита за стицање сертификата за Salesforce Администратора и потенционално понудити стално запослење у компанији кандидатима који покажу да су стекли висок степен знања о самој платформи и који прођу комплетан циклус.

Рок за пријаву је 04.11.2022. год.
Додатне информације и пријава на jobs@intermino.com и milos.stamenic@intermino.com