Qingdao University of Technology организује бесплатну online летњу школу

20.06.2022. - 12:42

Qingdao University of Technology (QUT) из НР Кине организује бесплатну online летњу школу за студенте Универзитета у Новом Саду. QUT је као и ФТН члан иницијативе "Један појас, један пут" и заинтересован је за успостављање контаката и сарадње међу чланицама иницијативе.

Online летња школа обухвата предавања из различитих области (кинеска култура, грађевина, архитеткура, машинство и заштита животне средине) и изводиће се на енглеском језику. У плану је да се одржи 5 предавања у периоду од 18. до 29. јула 2022. године. По жељи, студент може да напише кратак есеј и да након тога добије сертификат.

Детаљније информације о универзитету, online летњој школи и о начину пријаве можете наћи у прилогу.

Рок за пријаву је 30.06.2022., док је број места за студенте са Универзитета у Новом Саду ограничен на петнаест.

За све додатне информације можете контактирати и др Марка Вилотића на mail: markovil@uns.ac.rs