Huawei програм Seeds for the future

04.10.2021. - 11:25

Позивамо студенте треће и четврте године основних и мастер студија, које интересује ICT индустрија и добро говоре енглески језик, да се пријаве на Huawei програм Seeds for the future који окупља најбоље ИТ студенте из Србије и света.

Програм ће ове године бити одржан онлајн у периоду од 11. до 19. октобра, а студенти ће имати прилику да од најбољих стручњака и предавача из целог света уче о 5G мрежи, вештачкој интелигенцији и најновијим технолошким трендовима.

За пријаву су потребни: CV, просек изнад 7.5, троминутни видео или мотивационо писмо које садржи 400 до 600 речи, а показује интересовање за ICT индустрију, циљеве и жељу за учењем, заинтересованост за кинеску културу, а они који желе могу да пошаљу и своје академске чланке.

Сви заинтересовани студенти који испуњавају основне услове могу да аплицирају за учешће у програму путем e-mail адресе nevena.simic1@huawei.com.

Пријаве су отворене до 7. октобра.

Више информација можете погледати ОВДЕ.