Праксе у компанији Schneider Electric DMS NS

05.11.2019. - 13:46

Schneider Electric DMS NS D.O.O. је специјализована ИТ компанија из Новог Сада која се бави истраживањем, развојем и софтверским инжењерингом у области електроенергетике-Smart Grid IT, а посебно у области управљања електродистрибутивним предузећима.

Компанија је развила свој оригинални производ ADMS софтвер (Advance Distribution Management System) који представља интегрисано софтверско решење за управљање електричним дистрибутивним системима, у присуству обновљивих извора енергије.

Компанија током целе године пружа могућност реализовања двонедељне и тронедељне стручне праксе студентима одређених студијских профила друге, треће, четвте године основних академских или основних струковних студија као и студентима мастер академских или специјалистичких струковних студија.

Пријаву можете извршити ОВДЕ.

За сва додатна питања, пишите нам на: studenti@schneider-electric-dms.com