Elektronska oglasna tabla odbrana završnih radova
Nivo studija:



 
Student:Isidora Jovanović (ZZ 66/2016)
Studijski program:Inženjerstvo zaštite životne sredine
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Primena halkogenidnih materijala za fotokatalitičko prečišćavanje otpadnih voda
Tema (Eng):The application of halogenide materials for photocatalytic water purification
Datum odbrane:08.07.2024. 11:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikIvana Mihajlović
Vanredni profesor
MentorDragana Štrbac
Redovni profesor
ČlanNevena Živančev
Asistent sa doktoratom
 
Student:Milan Tomin (PR 159/2017)
Studijski program:Primenjeno softversko inženjerstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Merno-akvizicioni IoT sistem za manje poljoprivredne površine
Tema (Eng):IoT-Based Measurement and Monitoring System for Small-Scale Agriculture
Datum odbrane:28.06.2024. 08:00
Mesto odbrane:NTL1 - NTP-L1
Komisija

PredsednikAleksandar Bošković
Docent
MentorAleksandar Selakov
Vanredni profesor
ČlanMilana Bojanić
Docent
 
Student:Nikola Sarkić (E1 119/2021)
Studijski program:Energetika, elektronika i telekomunikacije
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:Uticaj obnovljivih izvora energije na elektrodistributivnu mrežu
Tema (Eng):The impact of renewable energy sources on the electrical distribution network
Datum odbrane:27.06.2024. 15:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikDuško Bekut
Redovni profesor
MentorGoran Švenda
Redovni profesor
ČlanDarko Čapko
Redovni profesor
 
Student:Nikolina Opačić (BI 51/2015)
Studijski program:Biomedicinsko inženjerstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:TEHNOLOGIJA I UPOTREBA MOZAK – RAČUNAR INTERFEJSA
Tema (Eng):TECHNOLOGY AND USE OF THE BRAIN - COMPUTER INTERFACE
Datum odbrane:26.06.2024. 14:30
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikNemanja Gazivoda
Docent
MentorPlaton Sovilj
Redovni profesor
ČlanBojan Vujičić
Asistent sa doktoratom
 
Student:Uglješa Popović (E1 8/2021)
Studijski program:Energetika, elektronika i telekomunikacije
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:RAZVOJ I PROGRAMIRANJE EDUKATIVNE STANICE ZA PROUČAVANJE KOMUNIKACIONIH PROTOKOLA U INDUSTRIJSKOM OKRUŽENJU
Tema (Eng):DEVELOPMENT AND PROGRAMMING OF AN EDUCATIONAL STATION FOR STUDYING COMMUNICATION PROTOCOLS IN AN INDUSTRIAL ENVIRONMENT
Datum odbrane:25.06.2024. 13:00
Mesto odbrane:NT001 - NTP-001
Komisija

PredsednikVladimir Popović
Docent
MentorDarko Marčetić
Redovni profesor
ČlanVladimir Bugarski
Docent
 
Student:Ljiljana Adamov (ST 47/2019)
Studijski program:Saobraćaj i transport
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Višekriterijumsko odlučivanje u kontejnerskom transportu
Tema (Eng):Multicriteria decision making in the container transportation
Datum odbrane:24.06.2024. 11:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikSvetlana Nikoličić
Redovni profesor
MentorMarinko Maslarić
Vanredni profesor
ČlanDejan Mirčetić
Asistent sa doktoratom
 
Student:Jovana Klimenta (SW 1/2018)
Studijski program:Softversko inženjerstvo i informacione tehnologije
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Izgradnja aplikacije za praćenje statistike košarkaških utakmica
Tema (Eng):Development of an application for tracking basketball match statistics
Datum odbrane:24.06.2024. 10:30
Mesto odbrane:NT406 - NTP-406
Komisija

PredsednikIgor Dejanović
Redovni profesor
MentorSiniša Nikolić
Docent
ČlanMarko Marković
Docent
 
Student:Nikola Škundrić (PR 8/2018)
Studijski program:Primenjeno softversko inženjerstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Razvoj sistema za komunikaciju lekara i pacijenata, praćenje terapija i zakazivanje pregleda
Tema (Eng):Development of web application for communication between doctors and patients, monitoring therapies and scheduling medical examinations
Datum odbrane:24.06.2024. 10:00
Mesto odbrane:NT406 - NTP-406
Komisija

PredsednikIgor Dejanović
Redovni profesor
MentorSiniša Nikolić
Docent
ČlanMarko Marković
Docent
 
Student:Vanja Novakov (GI 25/2019)
Studijski program:Grafičko inženjerstvo i dizajn
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:IZRADA 3D MODELA ŠTAMPAČA ZASNOVANOG NA FDM 3D TEHNOLOGIJI
Tema (Eng):The process of 3D modeling of a 3D printer based on FDM technology
Datum odbrane:24.06.2024. 09:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikSandra Dedijer
Redovni profesor
MentorIvan Pinćjer
Vanredni profesor
ČlanGojko Vladić
Redovni profesor
 
Student:Violeta Kukić (RA 243/2018)
Studijski program:Računarstvo i automatika
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Softverski sistem za podršku poslovanju optičarskih prodavnica
Tema (Eng):Software System for Supporting the Managing of Optical Stores
Datum odbrane:22.06.2024. 14:00
Mesto odbrane:NT308 - NTP-308
Komisija

PredsednikMilan Čeliković
Docent
MentorSlavica Kordić
Vanredni profesor
ČlanMarko Vještica
Asistent
 
Student:Marko Ristić (PI 11/2021)
Studijski program:Inženjerski menadžment MBA
Nivo studija:Master strukovne studije
Tema:Usklađivanje legislative o digitalnim tržišnim platformama sa nacionalnim i evropskim pravnim standardima
Tema (Eng):The Harmonization of legislation of digital market platforms in accordance with national and European legal standards
Datum odbrane:21.06.2024. 17:00
Mesto odbrane:106 - Okrugla sala
Komisija

PredsednikDanijela Gračanin
Vanredni profesor
MentorMarijana Dukić-Mijatović
Vanredni profesor
ČlanDanijela Ćirić Lalić
Docent
 
Student:Nikola Kolović (E2 46/2021)
Studijski program:Računarstvo i automatika
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:Projektovanje infrastrukture za potrebe klijent-server aplikacije i evaluacija projektovane infrastrukture
Tema (Eng):Infrastructure design for client-server applications and evaluation of designed infrastructure
Datum odbrane:21.06.2024. 13:00
Mesto odbrane:NT406 - NTP-406
Komisija

PredsednikMiloš Simić
Docent
MentorŽeljko Vuković
Docent
ČlanIvan Prokić
Docent
 
Student:Luka Tanasijević (G1 60/2022)
Studijski program:Građevinarstvo
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:PROJEKAT PRETHODNO NAPREGNUTOG ARMIRANOBETONSKOG MOSTA
Tema (Eng):DESIGN OF POST-TENSIONED REINFORCED CONCRETE BRIDGE
Datum odbrane:21.06.2024. 12:00
Mesto odbrane:104 - Konferencijska sala
Komisija

PredsednikAndrija Rašeta
Vanredni profesor
MentorIgor Džolev
Vanredni profesor
ČlanDragana Konstantinović
Vanredni profesor
 
Student:Milena Laketić (R2 22/2021)
Studijski program:Softversko inženjerstvo i informacione tehnologije
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:SISTEM ZA PRAĆENJE I ANALIZU ŠAHOVSKIH PARTIJA SA PLATFORME LIČES U REALNOM VREMENU
Tema (Eng):SYSTEM FOR REAL-TIME TRACKING AND ANALYSIS OF CHESS GAMES FROM THE LICHESS PLATFORM
Datum odbrane:21.06.2024. 08:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikSonja Ristić
Redovni profesor
MentorVladimir Dimitrieski
Vanredni profesor
ČlanMilan Čeliković
Docent
 
Student:Marija Lonić (AU 51/2018)
Studijski program:Arhitektura
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Idejno rešenje enterijera it kompanije; adaptacija prizemlja KC Lab-a
Tema (Eng):Interior design project of IT company, adaptation of aground floor of KC Lab
Datum odbrane:20.06.2024. 12:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikIvana Miškeljin
Vanredni profesor
MentorRadomir Kojić
Docent iz polja umetnosti
ČlanSaša Medić
Docent
 
Student:Vladan Živanović (E1 24/2022)
Studijski program:Energetika, elektronika i telekomunikacije
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:NUMERIČKI MODEL ZA DINAMIČKE PROCESE TROFAZNE KAVEZNE ASINHRONE MAŠINE
Tema (Eng):NUMERICAL MODEL FOR DYNAMIC PROCESSES OF THREE-PHASE SQUIRREL CAGE INDUCTION MACHINE
Datum odbrane:20.06.2024. 11:00
Mesto odbrane:NT001 - NTP-001
Komisija

PredsednikAleksandar Stanisavljević
Docent
MentorDejan Jerkan
Vanredni profesor
ČlanTomas Nemeš
Vanredni profesor
 
Student:Katarina Stanojević (I2 11/2021)
Studijski program:Inženjerski menadžment
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:UNAPREĐENJE PROCESA SKLADIŠTENJA U PREDUZEĆU TEHNOMEDIA CENTAR DOO ZAJECAR
Tema (Eng):Advancement of Storage Proccess in "Tehnomedia Center doo" Zajecar Company
Datum odbrane:20.06.2024. 10:00
Mesto odbrane:106 - Okrugla sala
Komisija

PredsednikAleksandra Milinković
Docent
MentorStevan Milisavljević
Redovni profesor
ČlanNebojša Brkljač
Vanredni profesor
 
Student:Veljko Knežević (GR 29/2019)
Studijski program:Građevinarstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Idejni projekat državnog puta IB reda Sombor-Bezdan, stacionaže od km 3+000 do km 6+000, ukupne dužine 3 km
Tema (Eng):Preliminary design of the state road IB class Sombor – Bezdan, from station km 3+000 to km 6+000, with a total length of 3 km
Datum odbrane:19.06.2024. 13:00
Mesto odbrane:104 - Konferencijska sala
Komisija

PredsednikAnka Starčev-Ćurčin
Vanredni profesor
MentorMiloš Šešlija
Vanredni profesor
ČlanDragan Manojlović
Asistent
 
Student:Radmila Jelkić (IM 168/2019)
Studijski program:Inženjerski menadžment
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Implementacija plana kvaliteta u skladu sa zahtevima standarda ISO 100005 na primeru proizvoda – odbojni ventili PN40 DN15 „TERMOVENT“
Tema (Eng):Implementation of the quality plan in accordance with the requirements of the ISO 10005 standard on the example of the product wheel in the organization “TERMOVENT”
Datum odbrane:19.06.2024. 11:00
Mesto odbrane:004 - Kabinet
Komisija

PredsednikMarina Janković
Docent
MentorMilan Delić
Redovni profesor
ČlanMarko Orošnjak
Docent
 
Student:Nikola Biorac (ST 8/2009)
Studijski program:Saobraćaj i transport
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Idejno tehnološko rešenje centra za tehnički pregled u Drinskoj ulici, u Loznici
Tema (Eng):Conceptual technological solution of the technical inspection station in Drinska Street, Loznica
Datum odbrane:18.06.2024. 10:30
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikZoran Papić
Redovni profesor
MentorMilja Simeunović
Vanredni profesor
ČlanNenad Saulić
Asistent sa doktoratom
 
Student:Nikola Živković (MM 26/2018)
Studijski program:Mehanizacija i konstrukciono mašinstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Primena Lean metodologije u skladišnim sistemima
Tema (Eng):Application of Lean methodology in storage systems
Datum odbrane:14.06.2024. 14:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikDejan Movrin
Vanredni profesor
MentorSanja Bojić
Vanredni profesor
ČlanDejan Mirčetić
Asistent sa doktoratom
 
Student:Stiven Hrist Amonju (Z2 1/2021)
Studijski program:Inženjerstvo zaštite na radu
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:BENEFITI PROGRAMA OBUKE O ZNAN?U, ODNOSU I PONAŠAN?U RADNIKA PREMA BEZBEDNOST I ZDRAVLjU NA RADU - STUDIJA SLUČAJA U NAFTNOJ I GASNOJ INDUSTRIJI GANE
Tema (Eng):BENEFIT OF OHS TRAINING PROGRAMS ON WORKERS KNOWLEDGE, ATTITUDE AND BEHAVIOUR TOWARDS HEALTH AND SAFETY. A CASE STUDY INTO THE GHANA OIL AND GAS INDUSTRY
Datum odbrane:13.06.2024. 14:00
Mesto odbrane:012 - Ucionica 012
Komisija

PredsednikMaja Petrović
Vanredni profesor
MentorDejan Ubavin
Redovni profesor
ČlanBoris Agarski
Vanredni profesor