Osnovne informacije

Nivo studija
Master akademske studije


Zvanje koje se stiče
Master inženjer informacionog i analitičkog inženjeringa (Mast. inž. inf. inženj.)


Obrazovno polje
Interdisciplinarno


Naučno-stručne oblasti
Elektrotehnika i računarstvo; Inženjerski menadžment;


Trajanje (god/sem)
1 / 2


Ukupan broj ESPB bodova
60


 Lica odgovorna za studijski program
Ime i prezime
Nedostaje slikaRukovodilac

Kordić dr Slavica
Vanredni profesor



Trenutno nema istorijskih podataka o odgovornim za studijski program!
 Plan studijskog programa

PredmetPre.Aud.DONSIROst.ESPBIzv.

Godina: 1, Semestar: Zimski

Izborni predmet MII11303006
Izborni predmet MII12303006
Izborni predmet MII13303006
Izborni predmet MFI1220004
Izborni predmet MFI2220015
Izborni predmet MFI3220014

Godina: 1, Semestar: Letnji

Izborni predmet MFI4220004
Izborni predmet MFI5220004
Stručna praksa - projekat000033
Studijski istraživački rad na teorijskim osnovama master rada000808
Izrada i odbrana master rada0000510
 Dokumenta