Arhiva vesti
Pretraga vesti
Mesec

13.08.2015. - 20:30
Promocija nauke: CEVAS na drugom tango festivalu “Novi Sad – tango grad”

Ostvarujući postavljene ciljeve prezentacije i popularizacije nauke, CEVAS suorganizuje dva predavanja koja će se održati u petak, 21. avgusta 2015. godine u Galeriji Matice srpske u Novom Sadu sa početkom u 16h:
1.  Prof. dr Ivana Kovačić: ,,Od sinhronizacije u prirodi i tehnici do plesne sinhronizacije’’,
2. dr Milena Čukić: ,,Kako mozak uči plesni pokret’’.

Predavanja su deo programa 2. međunarodnog tango festivala “Novi Sad – tango grad’’ koji se održava u Novom Sadu 21.-23. avgusta 2015. godine, a koji organizuje udruženje ,,Todo Tango’’ pod pokroviteljstvom Grada Novog Sada i Ambasade Republike Argentine u Srbiji.

Više informacija o festivalu na adresi

04.06.2015. - 15:49
CEVAS - Centar izuzetnih vrednosti

Odlukom Nacionalnog saveta za naučni i tehnološki razvoj Republike Srbije od 18.5.2015. godine, Centru za vibro-akustičke sisteme i obradu signala CEVAS dodeljen je status CENTRA IZUZETNIH VREDNOSTI.

20.03.2015. - 09:22
Prolećni seminar CEVAS-a

Centar za vibro-akustičke sisteme i obradu signala CEVAS sa Fakulteta tehničkih nauka organizuje prolećni seminar CEVAS-a u ponedeljak 23. marta 2015. godine sa početkom u 17h u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka. U okviru programa biće održano predavanje prof. dr Vlade Delića sa Fakulteta tehničkiha nauka...