Elektronska oglasna tabla odbrana završnih radova
Nivo studija:



 
Student:Isidora Jovanović (ZZ 66/2016)
Studijski program:Inženjerstvo zaštite životne sredine
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Primena halkogenidnih materijala za fotokatalitičko prečišćavanje otpadnih voda
Tema (Eng):The application of halogenide materials for photocatalytic water purification
Datum odbrane:08.07.2024. 11:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikIvana Mihajlović
Vanredni profesor
MentorDragana Štrbac
Redovni profesor
ČlanNevena Živančev
Asistent sa doktoratom
 
Student:Uglješa Popović (E1 8/2021)
Studijski program:Energetika, elektronika i telekomunikacije
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:RAZVOJ I PROGRAMIRANJE EDUKATIVNE STANICE ZA PROUČAVANJE KOMUNIKACIONIH PROTOKOLA U INDUSTRIJSKOM OKRUŽENJU
Tema (Eng):DEVELOPMENT AND PROGRAMMING OF AN EDUCATIONAL STATION FOR STUDYING COMMUNICATION PROTOCOLS IN AN INDUSTRIAL ENVIRONMENT
Datum odbrane:25.06.2024. 13:00
Mesto odbrane:NT001 - NTP-001
Komisija

PredsednikVladimir Popović
Docent
MentorDarko Marčetić
Redovni profesor
ČlanVladimir Bugarski
Docent
 
Student:Marko Ristić (PI 11/2021)
Studijski program:Inženjerski menadžment MBA
Nivo studija:Master strukovne studije
Tema:Usklađivanje legislative o digitalnim tržišnim platformama sa nacionalnim i evropskim pravnim standardima
Tema (Eng):The Harmonization of legislation of digital market platforms in accordance with national and European legal standards
Datum odbrane:21.06.2024. 17:00
Mesto odbrane:106 - Okrugla sala
Komisija

PredsednikDanijela Gračanin
Vanredni profesor
MentorMarijana Dukić-Mijatović
Vanredni profesor
ČlanDanijela Ćirić Lalić
Docent
 
Student:Luka Tanasijević (G1 60/2022)
Studijski program:Građevinarstvo
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:PROJEKAT PRETHODNO NAPREGNUTOG ARMIRANOBETONSKOG MOSTA
Tema (Eng):DESIGN OF POST-TENSIONED REINFORCED CONCRETE BRIDGE
Datum odbrane:21.06.2024. 12:00
Mesto odbrane:104 - Konferencijska sala
Komisija

PredsednikAndrija Rašeta
Vanredni profesor
MentorIgor Džolev
Vanredni profesor
ČlanDragana Konstantinović
Vanredni profesor
 
Student:Milena Laketić (R2 22/2021)
Studijski program:Softversko inženjerstvo i informacione tehnologije
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:SISTEM ZA PRAĆENJE I ANALIZU ŠAHOVSKIH PARTIJA SA PLATFORME LIČES U REALNOM VREMENU
Tema (Eng):SYSTEM FOR REAL-TIME TRACKING AND ANALYSIS OF CHESS GAMES FROM THE LICHESS PLATFORM
Datum odbrane:21.06.2024. 08:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikSonja Ristić
Redovni profesor
MentorVladimir Dimitrieski
Vanredni profesor
ČlanMilan Čeliković
Docent
 
Student:Vladan Živanović (E1 24/2022)
Studijski program:Energetika, elektronika i telekomunikacije
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:NUMERIČKI MODEL ZA DINAMIČKE PROCESE TROFAZNE KAVEZNE ASINHRONE MAŠINE
Tema (Eng):NUMERICAL MODEL FOR DYNAMIC PROCESSES OF THREE-PHASE SQUIRREL CAGE INDUCTION MACHINE
Datum odbrane:20.06.2024. 11:00
Mesto odbrane:NT001 - NTP-001
Komisija

PredsednikAleksandar Stanisavljević
Docent
MentorDejan Jerkan
Vanredni profesor
ČlanTomas Nemeš
Vanredni profesor
 
Student:Jovan Tomić (SW 48/2019)
Studijski program:Softversko inženjerstvo i informacione tehnologije
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Upravljanje šemama podataka u platformi distribuiranog računarstva u oblaku
Tema (Eng):Managing Data Schemas in a Distributed Cloud Computing Platform
Datum odbrane:19.06.2024. 09:00
Mesto odbrane:NT406 - NTP-406
Komisija

PredsednikGoran Sladić
Redovni profesor
MentorMiloš Simić
Docent
ČlanMiroslav Zarić
Vanredni profesor
 
Student:Todor Belić (RA 131/2019)
Studijski program:Računarstvo i automatika
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Generisanje slika lica pomoću WGAN-GP i BEGAN-CS modela
Tema (Eng):Generating face images using WGAN-GP and BEGAN-CS models
Datum odbrane:18.06.2024. 13:00
Mesto odbrane:NT406 - NTP-406
Komisija

PredsednikMilan Segedinac
Vanredni profesor
MentorJelena Slivka
Vanredni profesor
ČlanGoran Savić
Vanredni profesor
 
Student:Nikola Zdjelar (EE 52/2019)
Studijski program:Energetika, elektronika i telekomunikacije
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:PRIMENA IEC STANDARDA PRI IZBORU NISKONAPONSKIH ASINHRONIH MOTORA
Tema (Eng):Application of IEC standards in the selection of low-voltage asynchronous motors
Datum odbrane:18.06.2024. 11:00
Mesto odbrane:NT001 - NTP-001
Komisija

PredsednikDejan Reljić
Vanredni profesor
MentorDejan Jerkan
Vanredni profesor
ČlanVladimir Popović
Docent
 
Student:Nikola Biorac (ST 8/2009)
Studijski program:Saobraćaj i transport
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Idejno tehnološko rešenje centra za tehnički pregled u Drinskoj ulici, u Loznici
Tema (Eng):Conceptual technological solution of the technical inspection station in Drinska Street, Loznica
Datum odbrane:18.06.2024. 10:30
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikZoran Papić
Redovni profesor
MentorMilja Simeunović
Vanredni profesor
ČlanNenad Saulić
Asistent sa doktoratom
 
Student:Uroš Kuzminac (EE 137/2019)
Studijski program:Energetika, elektronika i telekomunikacije
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Zaštitni sistemi u distributivnim transformatorskim stanicama
Tema (Eng):PROTECTIVE SYSTEMS IN THE DISTRIBUTION TRANSFORMER STATIONS
Datum odbrane:18.06.2024. 10:00
Mesto odbrane:NT001 - NTP-001
Komisija

PredsednikDejan Reljić
Vanredni profesor
MentorDejan Jerkan
Vanredni profesor
ČlanVladimir Popović
Docent
 
Student:Bogdan Šinik (GR 33/2014)
Studijski program:Građevinarstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Projekat betona za armiranobetonsku konstrukciju višespratne stambeno-poslovne zgrade u Vojvođanskoj ulici u Novom Sadu
Tema (Eng):Design of Concrete for the RC Structure of Residential-Business Multi Storey Building in Vojvođanska Street in Novi Sad
Datum odbrane:17.06.2024. 18:00
Mesto odbrane:104 - Konferencijska sala
Komisija

PredsednikAleksandra Radujković
Docent
MentorSlobodan Šupić
Docent
ČlanIvan Lukić
Vanredni profesor
 
Student:Nataša Stojnić (EM 20/2019)
Studijski program:Merenje i regulacija
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Razvoj fitnes aplikacije za praćenje kalorijske potrošnje tokom različitih fizičkih aktivnosti
Tema (Eng):Development of a fitness application for calorie tracking during different physical activities
Datum odbrane:14.06.2024. 15:00
Mesto odbrane:NT213 - NTP-213
Komisija

PredsednikDragan Pejić
Redovni profesor
MentorĐorđe Novaković
Docent
ČlanNemanja Gazivoda
Docent
 
Student:Nikola Živković (MM 26/2018)
Studijski program:Mehanizacija i konstrukciono mašinstvo
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Primena Lean metodologije u skladišnim sistemima
Tema (Eng):Application of Lean methodology in storage systems
Datum odbrane:14.06.2024. 14:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikDejan Movrin
Vanredni profesor
MentorSanja Bojić
Vanredni profesor
ČlanDejan Mirčetić
Asistent sa doktoratom
 
Student:Đorđe Đermanović (O2 3/2022)
Studijski program:Geodezija i geoinformatika
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:Razvoj i funkcionisanje geoportala u zatvorenoj računarskoj mreži na primeru geoportala VGI
Tema (Eng):Development and Functioning of Geoportal in a Closed Computer Network on the Example of the Geoportal of the MGI
Datum odbrane:14.06.2024. 12:00
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikAleksandra Radulović
Vanredni profesor
MentorDubravka Sladić
Vanredni profesor
ČlanDejan Đorđević
Vanredni profesor
 
Student:Vasilije Despotović (PE 30/2021)
Studijski program:Elektrotehnika
Nivo studija:Master strukovne studije
Tema:Fotonaponska elektrana sa bifacijalnim panelima na vodi za navodnjavanje
Tema (Eng):Floating PV system with bifacial modules for irrigation
Datum odbrane:14.06.2024. 09:30
Mesto odbrane:NT001 - NTP-001
Komisija

PredsednikDragan Milićević
Vanredni profesor
MentorZoltan Čorba
Vanredni profesor
ČlanMiroslav Kljajić
Vanredni profesor
 
Student:Boris Tarić (PE 26/2021)
Studijski program:Elektrotehnika
Nivo studija:Master strukovne studije
Tema:Savremeni string invertori za fotonaponske elektrane
Tema (Eng):Modern string inverters for photovoltaic power plants
Datum odbrane:14.06.2024. 09:00
Mesto odbrane:NT001 - NTP-001
Komisija

PredsednikDragan Milićević
Vanredni profesor
MentorZoltan Čorba
Vanredni profesor
ČlanMiroslav Kljajić
Vanredni profesor
 
Student:Stiven Hrist Amonju (Z2 1/2021)
Studijski program:Inženjerstvo zaštite na radu
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:BENEFITI PROGRAMA OBUKE O ZNAN?U, ODNOSU I PONAŠAN?U RADNIKA PREMA BEZBEDNOST I ZDRAVLjU NA RADU - STUDIJA SLUČAJA U NAFTNOJ I GASNOJ INDUSTRIJI GANE
Tema (Eng):BENEFIT OF OHS TRAINING PROGRAMS ON WORKERS KNOWLEDGE, ATTITUDE AND BEHAVIOUR TOWARDS HEALTH AND SAFETY. A CASE STUDY INTO THE GHANA OIL AND GAS INDUSTRY
Datum odbrane:13.06.2024. 14:00
Mesto odbrane:012 - Ucionica 012
Komisija

PredsednikMaja Petrović
Vanredni profesor
MentorDejan Ubavin
Redovni profesor
ČlanBoris Agarski
Vanredni profesor
 
Student:Mario Lazić (I2 31/2021)
Studijski program:Inženjerski menadžment
Nivo studija:Master akademske studije
Tema:Povećanje motivacije timova u IT projektima kroz primenu gejmifikacije
Tema (Eng):Increasing the motivation of teams in IT projects through the application of Gamification
Datum odbrane:13.06.2024. 08:00
Mesto odbrane:105 - Kabinet
Komisija

PredsednikSlobodan Tabaković
Redovni profesor
MentorSlobodan Morača
Redovni profesor
ČlanPetar Vrgović
Redovni profesor
 
Student:Miloš Nestorović (AI 17/2018)
Studijski program:Animacija u inženjerstvu
Nivo studija:Osnovne akademske studije
Tema:Post-apokaliptično okruženje i primena tehnike PostProcess Volume u 3D video igri
Tema (Eng):Post-Apocalyptic Environment Design and Applied PostProcess Volume in a 3D video game
Datum odbrane:08.06.2024. 09:30
Mesto odbrane:106 - Sala za odbrane diplomskih radova
Komisija

PredsednikIgor Kekeljević
Vanredni profesor
MentorAna Perišić
Vanredni profesor
ČlanBojan Banjac
Docent