Predmet: Izrada i odbrana Master rada (17 - ASM18)

Naučna oblastScenska arhitektura, tehnika i dizajn-scenska arhitektura i tehnika
MultidisciplinarnaDa

Trenutno nema podataka o matičnim organizacionim jedinicama predmeta!

Program se primenjuje od 06.02.2019..

Cilj izrade i odbrane master rada je da student pokaže samostalan i kreativan pristup u primeni stečenih praktičnih i teorijskih znanja iz odgovarajuće oblasti u praksi.
Sposobnost samostalnog koncipiranja, izrade, prikazivanja, dokumentovanja i javne odbrane projekta iz oblasti scenske arhitekture.
Definisanje uže teme master rada u oblasti scenske arhitekture. Rad na teorijskom i stručnom istraživanju i postavci koncepta budućeg projekta scenske arhitekture. Razrada projekta. Definisanje sadržaja i izrade završnog elaborata rada u elektronskoj formi. Kreiranje i izrada reprezentativnih plakata na kojima treba prikazati projekat, kao i stvaralački proces. Odbrana projekta pred komisijom.
Master rad treba da bude projekat iz domena scenske arhitekture sa odgovarajućim tekstualnim obrazloženjem. Tekstualno obrazloženje treba da sadrži prikaz teorijsko-istraživačkog postupka i projektantskog koncepta. Mentor definiše zadatak za izradu master rada a Veće studijskog programa usvaja definisan zadatak master rada.
Grupa autoraLiteratura se određuje u skladu sa problemskim temama kojima se student bavi u istraživanju.- -Srpski/engleski jezik
Odbrana master radaneda50.00
Izrada master radadada50.00
Trenutno nema podataka o izvođačima nastave!