16. Međunarodna naučna konferencija „iNDiS 2023” - Prvi poziv

01.03.2023. - 12:08

Departman za građevinarstvo i geodeziju, Fakulteta tehničkih nauka, Univerziteta u Novom Sadu, ima zadovoljstvo da Vas pozove na 16. Međunarodnu naučnu konferenciju „iNDiS 2023”. Konferencija će se održati 16. i 17. novembra 2023. godine, na prelepoj Fruškoj gori u ambijentu Hotela Fruške Terme.

Konferencija iNDiS ima tradiciju dugu 47 godina i održavala se u kontinuitetu na svake tri godine. Od ove godine, Konferencija će se organizovati svake druge godine.
Organizatori žele da Konferencija ostane mesto na kome se skupljaju domaći i strani istraživači i stručnjaci kako bi razmenili nove ideje i iskustva u oblastima građevinarstva, arhitekture i urbanizma, geodezije i geoinformatike, i upravljanja rizikom od katastrofalnih događaja i požara.

Radujemo se da vas vidimo u što većem broju,
Oranizacioni odbor Konferencije „iNDiS 2023”