Održana tradicionalna Svetosavska svečanost na Fakultetu tehničkih nauka

27.01.2023. - 13:49

U petak, 27. januara 2023. godine upriličena je tradicionalna Svetosavska svečanost na Fakultetu tehničkih nauka.

Na samom početku svim prisutnima obratio se dekan Fakulteta tehničkih nauka, prof. dr Srđan Kolaković, nakon čega su prisutni imali priliku da čuju Svetosavsku besedu koju je govorio protojerej Brane Milovac, paroh Sabornog hrama u Novom Sadu.

U okviru svečanosti dodeljena je Svetosavska nagrada izuzetnom studentu Fakulteta tehničkih nauka u školskoj 2021/2022. godini. Ovogodišnji laureat Svetosavske nagrade je Dragana Grbić koja je završila osnovne i master akademske studije na studijskom programu Softversko inženjerstvo i informacione tehnologije sa prosečnom ocenom 10,00. Nagrade su dodeljene i najboljim master inženjerima promocije. Priznanja koja se sastoje iz povelje, knjige i novčane nagrade, našim najboljim studentima su u ime Fakulteta tehničkih nauka dodelili dekan i prodekani.

Pored navedenih promovisani su i magistar tehničkih nauka, specijalisti i master inženjeri svih nastavnih oblasti Fakulteta tehničkih nauka.

Fakultet tehničkih nauka čestita svim promovisanim inženjerima i želi puno uspeha u daljem radu i privatnom životu.

Nije moguće prikazati sliku.