Web Design Open Day 22/10/2021

19.10.2021. - 07:57

U petak, 22. oktobra, sa početkom u 17:00 časova na Fakultetu tehničkih nauka u Svečanoj sali održaće se peti po redu Web Design Open Day u organizaciji Departmana za grafičko inženjerstvo i dizajn.

U okviru ovog događaja predstaviće se predavači iz uspešnih web dizajn kompanija sa sledećim temama predavanja:

Nemanja Veselić (Managing director @ ERYCE), "Dizajner proizvoda - umetnik ili inženjer?"
Nemanja Jovanović (Front-end developer @ ERYCE ), "Iskustvo nagrađenog studenta"
Anja Hudak (UX/UI junior designer @ Purezeen), "Moje najunosnije iskustvo"
Dunja Đurović (Front-end lead @ FSD), Vukašin Daskalović (Delivery manager @ FSD), "Od prakse do posla"

Nakon predavanja u Svečanoj sali, odabrani studenti master studija predstaviće svoje studentske projekte izrađene u okviru predispitnih obaveza na predmetu Web dizajn na osnovnim akademskim studijama Departmana za grafičko inženjerstvo i dizajn. Studenti sa najbolje ocenjenim projektima će dobiti priliku da pohađaju stručnu praksu u navedenim kompanijama.

Sa zadovoljstvom pozivamo GRID studente i sve zainteresovane da prisustvuju ovom događaju.