Trogodišnji program izgradnje kapaciteta u oblasti IT-a

22.04.2019. - 14:29

Ambasada Republike Koreje obaveštava sve zainteresovane da su otvorene prijave za trogodišnji KOICA Program izgradnje kapaciteta u oblasti informacionih tehnologija (IT Capacity Building Program) koji se nudi zaposlenima u relevantnim organima državne uprave Republike Srbije. Cilj ovog programa jeste jačanje obrazovnih IT kapaciteta u osnovnom i srednjem obrazovanju u Republici Srbiji.

Prva godina Programa će se realizovati od 13. do 26. juna 2019. godine na Korea National Open University (Seoul). Detaljne informacije o ovom programu možete pronaći u BROŠURI, a Aplikacioni formular za prijavu se nalazi OVDE.

Popunjeni aplikacioni formulari i sva dodatna neophodna dokumentacija potencijalnih kandidata se dostavlja na adresu Ministarstva za evropske integracije, kao i na elektronsku adresu jelena.todosijevic@mei.gov.rs do 6. maja 2019. godine.