Audicija za nove članove Univerzitetskog hora

20.02.2019. - 09:23

Audicija za nove članove hora održaće se u ponedeljak, 25. i sredu, 27. februara 2019. godine od 19 časova u Amfiteatru Centralne zgrade Univerziteta. Testiranje svakog studenta traje 5-7 minuta putem kojeg će se utvrđivati da li student ima sluha kao i opseg glasa.

Probe hora održavaju se ponedeljkom i sredom od 19 do 21 čas u Amfiteatru Centralne zgrade Univerziteta.

U planu su nastupi na događajima koje organizuje Univerzitet u Novom Sadu sa izvođenjem Univerzitetske i državne himne, zatim koncertne aktivnosti, razmene sa univerzitetskim horovima kao i radionice u okviru kojih bi gostovali drugi dirigenti.

Univerzitet u Novom Sadu je u martu 2016. godine osnovao Univerzitetski hor, kojim  diriguje prof. dr Bogdan Đaković, redovni profesor Akademije umetnosti Univerziteta u Novom Sadu.