Prezentacija i mogućnosti zapošljavanja u kompaniji MINTH

19.11.2018. - 09:40

Nakon što su rukovodstvu Fakulteta tehničkih nauka predstavili investiciju vrednu 100 miliona evra, predstavnici kompanije MINTH održaće i prezentaciju za studente završnih godina studija.

Prezentacija će se održati u četvrtak, 22.11.2018. godine u Svečanoj sali (Kula, treći sprat) sa početkom u 13 časova.

Pozivamo studente četvrte godine osnovnih akademskih studija kao i studente master akademskih studija iz oblasti Mašinstva, Mehatronike, Industrijskog inženjerstva, Energetike, elektronike i telekomunikacija, Računarstva i automatike i Inženjerstva informacionih sistema da prisustvuju prezentaciji na kojoj će se predstaviti raspoloživa radna mesta u proizvodnom pogonu u Loznici.
Kineska kompanija MINTH bavi se proizvodnjom auto delova i snabdeva proizvođače automobila sa više od 80% udela na svetskom tržištu.

Poželjno je da zainteresovani kandidati ponesu svoj CV i da popune online formular koji se nalazi u prilogu.