Dodela sertifikata profesorima i asistentima za doprinos internacionalizaciji FTN-a

02.02.2018. - 17:07

Na Fakultetu tehničkih nauka dodeljeni su sertifikati profesorima i asistentima koji su učestvovali u realizaciji nastave za strane studente tokom poslednjeg semestra.

U ovom semestru preko programa mobilnosti boravilo je 27 studenata na Fakultetu tehničkih nauka, iz sedam različitih zemalja. Uprava Fakulteta, zajedno sa Službom za međunarodnu saradnju inicirala je da se svim profesorima i asistentima koji su učestvovali u realizaciji nastave za strane studente, dodele sertifikati koji potvrđuju da Fakultet tehničkih nauka prepoznaje značaj mobilnosti u kontekstu internacionalizacije Fakuleta. U ovom semestru preko 60 profesora i asistenata je učestvovalo u realizaciji nastave, a dobijene sertifikate će zaposleni na Fakultetu tehničkih nauka moći da koriste na konkursu za izbor u zvanje. Tim povodom, organizovana je prva svečanost, a planirano je da se nakon svakog semestra održi ovaj vid promocije.

Nije moguće prikazati sliku.