Svetosavska svečanost i promocija master inženjera na FTN-u

19.01.2018. - 08:50

U petak, 26. januara 2018. godine sa početkom u 12.00 časova u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka biće upriličena tradicionalna Svetosavska svečanost.

Svetosavsku besedu govoriće Njegovo Preosveštenstvo Episkop bački Gospodin dr Irinej Bulović, a sve prisutne pozdraviće dekan Fakulteta tehničkih nauka prof. dr Rade Doroslovački kao i prof. dr Dušica Rakić, zamenik sekretara u Pokrajinskom sekretarijatu za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost.

U okviru svečanosti dodeliće se Svetosavska nagrada najboljem studentu Fakulteta tehničkih nauka u prethodnoj godini i promovisaće se magistri i master inženjeri.

Program Svetosavske svečanosti i spiskove magistara i master inženjera Fakulteta tehničkih nauka možete pogledati u nastavku.