Konkurs za stipendiranje studenata drugog i trećeg stepena na Univerzitetima zemalja članica Evropske Unije

17.10.2017. - 08:04

Republika Srbija, Fond za mlade talente Republike Srbije raspisuje konkurs za stipendiranje najboljih studenata studija drugog i trećeg stepena na Univerzitetima zemalja članica Evropske Unije i Evropske Asocijasije za slobodnu trgovinu (EFTA) i na vodećim svetskim Univerzitetima za školsku 2017/2018. godinu.

Tekst konkursa, obrazac za prijavu na konkurs, izjava kojom kandidat daje saglasnost organu da pribavi podatke iz službene evidencije, Lista vodećih svetskih univerziteta za školsku 2017/18. godinu i primer ovlašćenja za potpisivanje ugovora o stipendiranju mogu se preuzeti na zvaničnoj internet prezentaciji Ministarstva omladine i sporta – www.mos.gov.rs/dositeja i na zvaničnoj internet prezentaciji Fonda za mlade talente –www.fondzamladetalente.rs i/ili neposredno u Ministarstvu omladine i sporta, Bulevar Mihajla Pupina 2, Novi Beograd ,Palata Srbija, istočno krilo, kancelarija 338/III.

Prijave na konkurs se dostavljaju do 1. novembra 2017. godine