Svečani prijem studenata prve godine studija

20.09.2017. - 13:00

Fakultet tehničkih nauka tradicionalno organizuje Svečani prijem studenata prve godine studija u školskoj 2017/18. godini.

Prijem brucoša biće organizovan 30.9.2017. godine u terminu od 11 do 13 časova na Trgu Dositeja Obradovića, ispred glavnog ulaza na Fakultet, uz prikladan program.

Tim povodom će se brucošima obratiti gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, dekan Fakulteta tehničkih nauka, prof. dr Rade Doroslovački, rektor Univerziteta prof. dr Dušan Nikolić kao i student prodekan Dejan Naćić.

Na događaju će se brucošima predstaviti studentske organizacije koje deluju na Fakultetu tehničkih nauka, službe Fakulteta sa kojima će studenti sarađivati u toku studija i kompanije Continental, Schneider Electric DMS NS i RT-RK..

Program svečanosti:

11.00-11.45 – Okupljanje studenata, podela paketa dobrodošlice, muzički  program (DJ), predstavljanje studentskih organizacija, službi Fakulteta i kompanija Continental, Schneider Electric DMS NS i RT-RK.

11.45 - Otvaranje svečanosti
- pozdravna reč dekana FTN-a – prof. dr Rade Doroslovački
- pozdravna reč rektora Univerziteta u Novom Sadu – prof. dr Dušan Nikolić
- pozdravna reč gradonačelnika Novog Sada – Miloš Vučević
- pozdravna reč studenta prodekana FTN-a – Dejan Naćić

12.15-12.30 – muzički program, tamburaški sastav La Banda

12.30-13.00 – predstavljanje studentskih organizacija, službi Fakulteta i kompanija Continental, Schneider Electric DMS NS i RT-RK i muzički program (DJ).

Studentske organizacije koje će se predstaviti svoje aktivnosti:
• Studentski parlament FTN
• Savez studenata FTN