Saradnja sa privredom i praksa studenata u kompanijama BEX Express i D Express

20.06.2017. - 07:34

Fakultet tehničkih nauka, Departman za saobraćaj i Katedra za poštanski saobraćaj i komunikacije, potpisali su Ugovore o obavljanju stručne prakse studenata Poštanskog saobraćaja i telekomunikacija u kompanijama BEX Express i D Express.
U planu je potpisivanje ugovora i sa ostalim poštanskim i telekominikacionim operatorima u Republici Srbiji.
U ovu poslovnu saradnju biće uključeno oko 30 kompanija.
Studenti osnovnih i master akademskih studija, smer Poštanski saobraćaj i telekomunikacije mogu obavljati stručnu praksu u Regulatornoj agenciji za elektronske komunikacije i poštanske usluge, u kompanijama BEX Express i D Express u toku cele godine i u JP "Pošta Srbije" u periodu 15.07. od do 30.09. Kompanije BEX Express i D Express najboljim studentima, ostavljaju mogućnost plaćene prakse u trajanju dužem od 10 dana, a za diplomirane studente mogućnost zaposlenja.

• Nije moguće prikazati sliku.