3. Akademska konferencija „Facing the future 2017“

17.05.2017. - 10:33

Fakultet tehničkih nauka i Departman za industrijsko inženjerstvo i menadžment u partnerstvu sa PMI ogrankom Srbija organizuju treću akademsku konferenciju iz oblasti projektnog menadžmenta „Facing the future 2017“ u ponedeljak 22.05.2017. godine sa početkom u 09.00 časova.

Konferencija okuplja profesionalce u oblasti projektnog menadžmenta iz privrede i akademskih krugova, kao i studente, buduće profesionalce u ovoj oblasti.

Konferencija se sastoji iz dva bloka predavanja: profesionalni blok iz privrede i studentski blok na kom će studenti imati priliku da predstave svoje naučne radove.

Program skupa:

09:00 - 09:30 časova Otvaranje skupa

09:30 - 12:00 časova  Agile Organisations and Stakeholder Management
• Agnieszka Maria Gasperini, PMP,PMI-ACP, SDI – “Leadership skills to strengthen your Agility”
• Michel Thiry, PhD, FAPM, PMI Fellow – “Agility is not just for projects: Crafting the agile organization”
• Manon Deguire, MSc, PMP – “Uncertainty and Ambiguity: Re-dimensioning the project management space

12:15 – 13:15 časova  Upravljanje projektima u Industrijskom i softverskom inženjerstvu
• Marija Vučetić, “Kombinacija metodologija u teoriji i praksi”, VEGAIT sourcing
• Pavle Kojić, “World Class Manufacturing: Big Changes through small steps”, Tarkett Eastern Europe

14:15 – 17:15 časova  Studentska sesija

Project Management Institute (PMI) je vodeća svetska neprofitna asocijacija upravljanje projektima, programom i portfeljom. Postoji već 48 godina i ima lokalne ogranke u 280 zemalja. Najpoznatiji sertifikat Project Management Professional (PMP) poseduje preko 650.000 profesionalaca u projektnom menadžmentu širom sveta.

Detaljniji program možete pogledati u prilogu.