Poziv za studente 4 godine osnovnih studija i master studija mašinstva za prezentaciju kompanija DES i LION KART

20.03.2017. - 11:38

U UTORAK 28.3.2017. godine u 12.15 u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka održaće se prezentacija kompanije DES i LION KART iz Subotice, članice LION Grupe.

U cilju saradnje sa Fakultetom tehničkih nauka, kompanija DES - LION KART želi da prezentuje mogućnost realizacije stručne prakse, izrade diplomskih i master radova, kao i svršenim studentima realizaciju pripravničkog staža i mogućnost stalnog zaposlenja.

Kompanija DES se bavi proizvodnjom sistema i opreme za destilaciju alkohola.
Kompanija LION KART je kompanija u razvoju i baviće se proizvodnjom delova profesionalnih Go-Kart vozila, kao i montažom komplet vozila.

Poziv se odnosi na studente završnih godina osnovnih i master studija mašinstva, odnosno Departmana za proizvodno mašinstvo, Departmana za mehanizaciju i konstrukciono mašinstvo, Departmana za energetiku i procesnu tehniku i Departmana za tehničku mehaniku.

Sva pitanja i preciznije informacije će se dobiti na ovom sastanku, tako da bi zainteresovani studenti trebalo da prisustvuju istom.

Ovo je dobra prilika za sticanje praktičnog iskustva i znanja, kao i mogućnosti zaposlenja u ovom proizvodnom sistemu.

Više informacija: www.lion-group.rs, www.des-kazani.rs